901 777 277

Prenájom výpočtovej techniky na voľby

Prenájmy na voľby

V posledných 2 rokoch sme úspešne realizovali prenájom výpočtovej techniky na voľby do poslaneckej snemovne, prezidentské voľby, senátne voľby a voľby krajov. V realizácii na tieto voľby boli využité sety notebookov a tlačiarní alebo sety počítačov, LCD monitorov a tlačiarní. Na tieto voľby bolo použitých viac ako 2 000 setov výpočtovej techniky rozoslaných do volebných miest po celej Českej republike.

Čo vám môžeme ponúknuť?

  • Našou hlavnou výhodou je, že prenajímame vlastnú výpočtovú techniku, pri ktorej garantujeme plnú funkčnosť a pripravenosť na používanie. Všetka technika plne zodpovedá požiadavkám zadávateľa. Naším cieľom je, aby ste prenajatú techniku iba pustili a nemuseli sa už o nič starať.
  • Medzi ďalšie výhody patrí aj to, že pri každom prenájme zasielame vždy techniku navyše pre riešenie nepredpokladaných technických komplikácií.
  • Sami pre vás zariadime dopravu k vám i späť k nám. Tiež vás budeme inštruovať, ako jednoducho tovar pripraviť na odoslanie. Tieto benefity sú štandardom, ktorý zákazník získava automaticky.
  • Prajete si klávesnice, myši, usb flash disky, tašky na ľahké nosenie alebo iné príslušenstvo? Nie je problém, stačí nám len povedať a vytvoríme vám cenovú kalkuláciu priamo na mieru.
  • Samozrejmosťou je plné prispôsobenie individuálnych potrieb každého zákazníka. Inak povedané, ak máte nadštandardnú požiadavku, náš tím urobí všetko pre to, aby vaše prianie splnil.

Chcem nezáväzne spočítať cenu prenájmu…

“Naše služby využili tisíce spokojných zákazníkov. Pripojte sa a staňte sa jedným z nich!”

Prečo zvoliť nás?

  1. Sme špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti prenájmu.
  2. Máme vlastné skladové zásoby s tisícmi produktov.
  3. Poskytujeme iba preverenú techniku značiek Dell a HP.
  4. Rýchlosť (dnes sa dohodneme a ešte dnes je technika pre vás pripravená).
  5. Viac o spoločnosti Technimax s.r.o.

Rýchly kontakt: