901 777 277

Krátkodobý prenájom výpočtovej techniky

Krátkodobý prenájom

Usporadúvate kurzy, školenia, prezentácie alebo iné aktivity, pri ktorých vyžadujete výpočtovú techniku na prezentáciu, ale nedisponujete dostatočným počtom, alebo chcete mať všetko bez starostí? Potom je pre vás vhodná naša služba „krátkodobý prenájom“. Ide o riešenie vášho problému, keď vám na vami zvolený časový úsek zapožičiame našu výpočtovú techniku podľa vašej voľby, a to v počte pre plné uspokojenie vašich potrieb.

Čo vám môžeme ponúknuť?

  • Našou hlavnou výhodou je, že prenajímame vlastnú výpočtovú techniku, pri ktorej garantujeme plnú funkčnosť a pripravenosť na používanie. Naším cieľom je, aby ste prenajatú techniku iba spustili a nemuseli sa už o nič starať.
  • Medzi ďalšie výhody patrí aj to, že pri každom prenájme zasielame vždy techniku navyše pre riešenie nepredpokladaných technických komplikácií.
  • Sami pre vás zariadime dopravu k vám i späť k nám. Tiež vás budeme inštruovať, ako jednoducho tovar pripraviť na odoslanie. Tieto benefity sú štandardom, ktorý zákazník získava automaticky.
  • Prajete si klávesnice, myši, usb flash disky, tašky na ľahké nosenie a iné? Nie je problém, stačí nám len povedať a vytvoríme vám cenovú kalkuláciu priamo na mieru.
  • Samozrejmosťou je plné prispôsobenie individuálnych potrieb každého zákazníka. Inak povedané, ak máte nadštandardné požiadavky, náš tím urobí všetko pre to, aby vaše prianie splnil.

Chcem nezáväzne spočítať cenu krátkodobého prenájmu…

“Naše služby využili tisíce spokojných zákazníkov. Pripojte sa a staňte sa jedným z nich!”

Prečo zvoliť nás?

  1. Sme špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti prenájmu.
  2. Máme vlastné skladové zásoby s tisícmi produktov.
  3. Poskytujeme iba preverenú techniku značiek Dell a HP.
  4. Rýchlosť (dnes sa dohodneme a ešte dnes je technika pre vás pripravená).
  5. Viac o spoločnosti Technimax s.r.o.

Rýchly kontakt: